Відкриття талантів. Міні-міс "Школярочка-2017"

23.11.17 свято талантів, краси, грації, ерудованості продовжили учениці 3-4-х класів. Сьогодні розкрили свою обдарованість десять учасниць. Двічі глядачі аплодували конкурсанткам стоячи. Дівчатка розкрили свої таланти у піснях і танцях, які вражали різноманітністю тематики.

Дебютувала сьогодні ще одна пара ведучих - Аліна Стацюк і Ярослав Величко (7-Б клас). Молодці!

Сьогодні (22.11.17) провели свято-конкурс "Міні-міс "Школярочка" для учнів 1-2 класів. Готувалися до нього дівчатка наполегливо, активно допомагали мами. Усі, звісно, хвилювалися, дехто - до сліз. Але вчасно опанували себе, на сцені ми побачили не просто дівчаток початкової школи, а справжніх зірочок - талановитих, харизматичних, артистичних. Кожна із одинадцяти учасниць презентувала свої уподобання, захоплення, мрії. Журі було нелегко визначитися з вибором. У результаті - перемогли всі: своє хвилювання, нерішучість, сором'язливість, адже для більшості учасниць це був перший такий конкурс - конкурс, що відкрив цілий ряд справжніх талантів.

Не менш важливим творчим відкриттям стали юні ведучі Даринка Федоренко і Олександр Терещенко.

Подальших вам творчих успіхів, любі наші зірочки!

Немає коментарів