Новини

Етнографічний комплекс "Українське село"

31 жовтня група педагогів школи на чолі з директором Корнієнком В.В. здійснила екскурсійну поїздку до етнографічного музею під відкритим небом "Українське село". Екскурсія була цікавою і пізнавальною. Перед нами постали старовинні хати традиційного українського села, привезені з різних куточків України, а екскурсовод Андрій захоплююче розповідав про життя і побут наших пращурів. Особливо вразив усіх дерев'яний храм святого великомученика Димитрія Солунського Української Православної Церкви Київського Патріархату, прикрасою якого є кленовий іконостас, виконаний у стилі українського бароко XVII-XVIII ст.

Щиро дякуємо ініціаторам та організаторам поїздки: адміністрації, профспілковому комітету школи та Жебокрицькій Г.В.

  

      

Коментарі

Додати коментар

Снісар О.В., вчитель зарубіжної літерату

Неймовірно красиве місце, сповнене автентичного українського побуту. Щиро дякую організаторам цієї чудової поїздки і сподіваюся, що наступні екскурсії в інші куточки України будуть не менш захоплюючими.

Коментувати
Іванов І.А., вчитель музичного мистецтва

Незважаючи на холодний вітряний день, із задоволенням прогулялися дворами українського села. До того ж - відкрили для себе багато нових і цікавих фактів із життя українців.

Коментувати
Немикіна Ж.В., заступник директора з ВР

Найбільше вразила церква святого Дмитра Солунського, особливо - іконостас із кленового дерева, над різьбленням якого майстер працював упродовж трьох років.

Коментувати
Коновалова Є.П., бібліотекар

Дуже цікаво було подивитися на українські хати минулого століття, зануритися в історію життя нашого народу, більше дізнатися про побут наших прадідів.

Коментувати
Беркацька Я.Ю., вчитель англійської мови

Цікава й пізнавальна екскурсія. Пройшла у дружній та теплій атмосфері.

Коментувати
Конструктор сайтів
Nethouse