Етнографічний комплекс "Українське село"

31 жовтня група педагогів школи на чолі з директором Корнієнком В.В. здійснила екскурсійну поїздку до етнографічного музею під відкритим небом "Українське село". Екскурсія була цікавою і пізнавальною. Перед нами постали старовинні хати традиційного українського села, привезені з різних куточків України, а екскурсовод Андрій захоплююче розповідав про життя і побут наших пращурів. Особливо вразив усіх дерев'яний храм святого великомученика Димитрія Солунського Української Православної Церкви Київського Патріархату, прикрасою якого є кленовий іконостас, виконаний у стилі українського бароко XVII-XVIII ст.

Щиро дякуємо ініціаторам та організаторам поїздки: адміністрації, профспілковому комітету школи та Жебокрицькій Г.В.