Декада початкової школи

19 жовтня відбувся шкільний захід для учнів перших  класів: урок-змагання, вікторина "Я у світі не один, що я знаю про тварин".  Було створено три команди по шість учнів:  "Дослідники" (1-А), "Пізнайки" (1-Б), "Розумники" (1-В). Діти з захопленням відгадували  загадки, складали пазл на дошці (кожен свою тварину), розповідали про тварин,  відповідали на запитання, шукали дитинчат різних тварин, а також знаходили домівку (тропіків, ліс, господарство) лисиці, зайця, зебри, жирафа, кота, собаки, білки, носорога, кенгуру, вовк і т.ін. Конкурси відбулися в інтелектуально-спортивному дусі, що дало дітям змогу в ігровій формі отримати нові знання та досвід співпраці в команді.

З учнями 2-х класів проведено конкурс-вікторину "Країна Звукляндія". Учасники об'єдналия у три команди ("Калинка", "Малинка", "Горобинка"). Конкурсні завдання були різноманітні. Учні розповідали опвідання про осінь, відгадували загадки, у віршах ловили звуки плесканням у долоньки, вгадували звуки природи.

"Серед усіх наук, що відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика". Саме під цим девізом 26.10.2017 пройшов квест між учнями 4-А та 4-В класів, присвячений цариці наук - математиці. Квест розкрив таланти учасників команд "ВіК"(веселі та кмітливі) та "ІКС" (ініціатива, кмітливість, сміливість). Кожна команда відвідала супермаркет, де учасники купували товари за правильно виконані завдання. Хто більше придбав товарів, той отримав дисконтну картку на 10% знижку, хто менше - 5%. Дві команди добре грали, Хоч без досвіду гравці. Відповіді показали, Що обидві - молодці!

Немає коментарів